O nás

V nedávné době jsem dokončili projekt Domy ve Staré Boleslavi 08/2020, který byl již druhou výstavbou v této lokalitě a na kterou jsme navázali konceptem domů typu F a to i v nové dispozici 6+kk.

Dále připravujeme, mimo probíhající projekty v Horoušanech, výstavbu domů typu F v lokalitách Šestajovice a Jenštejn.

A zde si můžete prohlédnout více z našich referenčních projektů: Galerie domů F – Stará Boleslav a Galerie důmů K – Vinoř.

Investor a prodejce

FAIRVIEW a H2 Reality+

Michal se svým FAIRVIEW a týmem v technické oblasti a ve financování od roku 2014 urazil kus cesty.

Kvalitu staveb oceňují externí technici klientů, se kterými po čas výstavby spolupracujeme a kontrolujeme přesnost v termínech, dokončení a technické i fyzické připravenosti na všechny uzlové body, kdy klient kontroluje kvalitu budoucího domova či investice. Za celé období už na stavbách pracují jen ti vybraní a stabilní dodavatelé, technickou záštitu a projekční podporu zajišťují externě dva odborníci z prostředí developerských projektů. Michal si vytknul, že staví jen z kvalitních a prověřených materiálů, neustále posouváme dle trhu používané materiály, jak v hlavní stavební výrobě, tak v klientském výběru a interiéru.

FAIRVIEW ve spolupráci s Martinem a jeho H2Reality+ dokončila a předala svým klientům v 08/2020 osm rodinných domu typu F ve Staré Boleslavi v ulici Generála Sedláčka. Po této akci má tak na kontě 26 rodinných domů. Nyní se věnujeme výstavbě v Horoušanech a připravujeme lokality Šestajovice a Jenštejn.

Martin a jeho tým H2+ Reality, jako stabilní realitní partner, s Michalem spolupracuje od počátku a má na starosti všechnu komunikaci, prodej, marketing, přípravu klientské části, administraci klientských změn. Tak jak projekt expandoval, expandoval i tým věnující se tomuto developmentu vč. zázemí pro Michala a jeho FAIRVIEWů. Otevřelo se kontaktní místo ve Vinoři a o klienty se stará osobně včetně jeho kolegy makléře Michala Jonáše, asistentky Petry, hypotéčního makléře Michala a Martina a právníky Igora. Otevřenost a transparentní jednání stojí nade vším.

Velkou odměnou a potvrzením, že funkční prostředí to jest, že polovina klientů svěřila i své staré nemovitosti na prodej Martinovi a jeho týmu, tak aby se zajistila kontinuita časová a finanční v rámci výměny tzv. starý byt za nový dům.

S čím vám můžeme pomoci?